Reference

Co říkají uživatelé, kteří aplikaci využívají...


Vybrané reference


Vědomí, že SVJ Aplikace opravdu zjednodušuje a zefektivňuje chod společenství, je tou nejlepší zpětnou vazbou. Děkujeme za to!

Neocenitelný pomocník. Máme 7členný výbor a až teď máme o celém domě přehled. Potřebujeme zveřejnit zápis ze schůze, tak ho napíšeme a okamžitě ho mají všichni k dispozici. Běžné situace jako prasklá žárovka jsou nahlášeny prostřednictvím aplikace, předám k řešení jinému členu výboru a víc nemusím řešit. K dispozici máme úložiště dokumentů a složky jednotlivých vlastníků a díky tomu rychle najdeme, co potřebujeme. Celkově se velmi zlepšila celá správa a komunikace v domě.

Alternative Text
Jan V. — Praha
předseda společenství

Jako profi předseda spravuji více společenství a proto je pro mě SVJ Aplikace nástroj, který mi zásadně zjednoduší práci. Veškeré informace, které potřebuji předávat nebo sdílet v domech předám rychle a okamžitě. Mám přehled co se kde děje, co je kde naplánované atd. A když je v nějaké domě problém, lidé mi vše nahlásí v aplikaci. Je škoda, že jsem něco takového neměla už dřív.

Alternative Text
Bc. Ivana Z. — České Budějovice
profesionální předseda

Díky aplikaci máme zejména blíž ke členům společenství, a to ve všech směrech. Lépe se nám komunikuje a celkové předání informací je okamžité. Z pohledu výboru máme např. efektivnější práci s dokumenty. Mohli jsme odstranit systém tabulek a poznámek, který jsme si neustále museli předávat a aktualizovat. Dnes má celé naše společenství informace, dokumenty, podklady dostupné a aktuální. Minimálně doporučuji vyzkoušet.

Alternative Text
Mgr. Tomáš T. — Praha
člen výboru

Máme kompletní přehled o všech členech a přesně víme, jak jsou jednotlivé jednotky využívány. Zároveň nám v domě hodně pomohlo sdílení dokumentů. Každý člen najde drtivou většinu informací a podkladů, aniž by nás musel kontaktovat. V neposlední řadě jsme schopni jednoduše informovat vlastníky, kteří nebydlí v domě. Dnes už si moc nedokážu představit, že aplikaci nemáme.

Alternative Text
Kateřina T. — Hradec Králové
místopředsedkyně společenství
Zobrazit další reference
Reference v číslech

Naši vážení uživatelé


Počet všech společenství vlastníků a jejich členů, kteří využívají SVJ Aplikaci.

SPOLEčenství komplet

společenství zdrama

celkem uživatelů aplikace

Další reference


Ačkoliv aplikaci využíváme teprve krátkou dobu, je zřejmé, že má velký potenciál do budoucna. Nejvíce oceňuji možnost přehledně uspořádat informace, úkoly a dokumenty na jednom místě, dostupném odkudkoliv. Výhodou je i možnost video komunikace v rámci společenství. Umím si představit – po doplnění dalších funkcí – používat aplikaci jako jediný informační nástroj v SVJ.

Alternative Text
Radek H. — Praha
předseda společenství

Přiznávám, že jsem byl skeptický, ale tato aplikace nám opravdu výrazně usnadnila práci. Zjednodušila se nám komunikace se všemi členy společenství. Mnohem rychleji si předáváme informace nebo různé podklady ke schůzím. Všechny dokumenty máme přehledně na jednom místě. Za nás tedy skvělý pomocník, obzvláště v této době.

Alternative Text
Petr K. — Praha
předseda společenství

Zcela upřímně, škoda, že jsme tuto vychytávku neměli už dříve. Moc nám pomohla udělat si ve všech dokumentech pořádek, mít vše pohromadě a přehledně, aniž bychom museli zdlouhavě pátrat ve všech možných i nemožných složkách a tabulkách. Komunikace a předávání informací už nevázne. Vše se nám daří řešit rychleji a mnohem snadněji.

Alternative Text
Dana K. — Olomouc
místopředsedkyně společenství

Perfektní aplikace, co nám ulehčila práci a ušetřila čas. Všechno díky ní řešíme výrazně rychleji. Máme vše potřebné po ruce, ať jsme kdekoli. Celkově nám pomohla s organizací a se správou domu. Navíc je v ní vše přehledné a logicky uspořádané, takže se v ní dobře orientuje. Hodně ji využíváme jak na uložení veškerých dokumentů, tak i na komunikaci, plánování, zápisy atd. Určitě doporučuji vyzkoušet. Opravdu je to prima pomocník.

Alternative Text
Ing. Josef Z. — Břeclav
předseda společenství

Docela často jsme bojovali s neefektivní správou domu a předáváním informací všem členům výboru. Aplikace SVJ nám to velmi usnadnila. Je přehledná a dobře se v ní vše plánuje, organizuje, dohledává. Nejen komunikace, ale i péče o dům a potřeby vlastníků se nám mnohonásobně zlepšily.

Alternative Text
Pavel V. — Praha
člen výboru

S aplikací máme konečně přehled o všech bytových jednotkách, jejich vlastnících i nájemnících. A hlavně máme veškeré informace a dokumenty na jednom místě. Svižně můžeme reagovat na požadavky a potřeby. Je to pro nás celkově obrovské ulehčení práce při správě domu.

Alternative Text
Bc. Kateřina K. — Ústí nad Labem
člen výboru

Nevěřili jsme, jak moc nám SVJ aplikace usnadní a zefektivní práci a správu domu. Dlouho jsme hledali něco přehledného, intuitivního a opravdu funkčního, co bude vyhovovat všem zúčastněným. Jsme rádi, že jsme ji vyzkoušeli.

Navíc v nynějších časech je k nezaplacení, že můžeme jednoduše a bezpečně předávat informace, sdílet zápisy, plánovat pravidelné i nepravidelné aktivity týkající se domu. Zároveň nám obyvatelé bytového domu mohou rychle a snadno hlásit jakékoli problémy nebo poruchy v domě. 

Kromě jiného hojně využíváme i uložiště dokumentů. Konečně nemusíme všechno složitě dohledávat v šanonech, složkách nebo několika tabulkách. Za nás tedy skvělý a nepostradatelný pomocník při efektivní správě domu.

Alternative Text
Ing. Jana Č. — Praha
předsedkyně společenství