Cena

Vyberte si platební plán, který vám vyhovuje nejvíce.


Měsíční nebo roční plán?

Vyberte si platební plán, který vám vyhovuje nejvíce. Při roční platbě získáte automaticky 2 měsíce zdarma.

Zobrazit kompletní přehled funkcí

ZDARMA

Měsíční cena za bytovou jednotku

0

Nástěnka
Kalendář událostí
Zprávy
Vlastníci a sousedé
Jednotky


Komplet

Měsíční cena za bytovou jednotku

19

Kompletní funkce
Neomezené úložiště
Notifikace a upozornění
a další

minimálně 290 Kč měsíčně


ZDARMA

Roční cena za bytovou jednotku

0

Nástěnka
Kalendář událostí
Zprávy
Vlastníci a sousedé
Jednotky



Komplet

Roční cena za bytovou jednotku

190

Kompletní funkce
Neomezené úložiště
Notifikace a upozornění
a další

minimálně 2 900 Kč ročně
2 měsíce zdarma


Co za tuto cenu získáte?


Co všechno získáte zakoupením SVJ Aplikace.

Přehled o lidech v domě

Nejenže získáte kompletní přehled nad všemi vlastníky jednotek, oprávněnými osobami a nájemníky, ale zároveň budete ve spojení například s vlastníky, kteří v domě nebydlí a svou nemovitost pronajímají. U každého člena můžete evidovat všechny důležité informace. Přehled o lidech v domě budete mít dostupný okamžitě a odkudkoliv.

Okamžitou komunikaci v domě

Veškeré zápisy ze schůzí výboru, oznámení o plánovaných údržbách, všeobecné informace týkající se chodu společenství a jiná sdělení budete jednoduše sdílet jedním kliknutím se všemi členy společenství. Všichni členové společenství budou o nové informaci upozorněni e-mailem a z pohodlí domova si ji přečtou.

úložiště a sdílení dokumentů

Díky neomezenému úložišti si zjednodušíte například zveřejnění podkladů k výběrovým řízením nebo všeobecným dokumentům jako jsou například stanovy společenství nebo domovní řád. Mimo jiné budete moci pracovat s osobními složkami a sdílet tak třeba vyúčtování nebo předpis záloh přímo s konkrétním vlastníkem jednotky.

organizovanost a plánování

Veškeré termíny, jako jsou například schůze výboru, plánované opravy nebo odstávky, budete evidovat v jednoduchém a přehledném kalendáři, na který uvidí všichni členové společenství. Navíc ke každé události zadáte všechny informace a přiložíte náležité přílohy. Naplánovat například shromáždění vlastníků bude mnohem efektivnější a pro členy výboru jednodušší.

informace o jednotkách

Využívání jednotek a počet osob v jednotkách budete mít přehledně zobrazený na jednom místě. U každé jednotky si můžete napsat poznámku, evidovat počet osob a informace o tom, zda v jednotce bydlí vlastník nebo je pronajímaná. Stejně tak získáte přehled o tom, kdo využívá jaký, případně kolik, sklepů nebo garážových stání. Stejně tak můžete vést informace k nebytovým prostorům.

efektivní řešení požadavků

Veškeré požadavky a hlášení členů společenství budete evidovat v SVJ Aplikaci, kde uvidíte proces řešených požadavků a celou jejich historii. Navíc můžete každý požadavek přiřadit danému členu výboru k řešení a bude hned jasné, kdo co řeší. Jako výbor budete efektivněji pracovat s požadavky a řadoví členové společenství budou mít aktuální přehled o stavu jejich požadavku.

Nevyužijete všechny funkce?
Jste větší společenství?

Pokud nevyužijete všechny funkce SVJ Aplikace, rádi vám sestavíme individuální řešení. Vyberete si jen ty funkce, které budete používat, a tomu samozřejmě přizpůsobíme i cenu.

Zároveň máme individuální program pro všechna společenství s více než 100 jednotkami.

Garance vrácení peněz

Nevíte, jestli bude vašemu společenství a všem členům SVJ Aplikace vyhovovat?

V takovém případě vám do 30 dní od objednání SVJ Aplikace vrátíme do koruny všechny peníze a není nutné uvádět žádný důvod. Platí pouze v případě zvolení roční platby.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.